Kontakty

Jak se objednat

Jsme připraveni se Vám věnovat ve všední dny od 8.30 až do 20.00 hod.

Při naší práci preferujeme individuální přístup ke každému klientovi, proto je třeba před Vaší návštěvou učinit předem telefonickou objednávku případně se objednat prostřednictvím e-mailu na info@uvrby.cz. Vaše objednávky budou vyřízeny nejpozději do druhého dne.

Ve chvílích, kdy se věnujeme jiným klientům, nebo z jiného důvodu nejsme schopni přijmout Váš telefonní hovor, využijte prosím bez obav služeb našeho záznamníku případně zašlete vaše přání a požadavky prostřednictvím SMS. My jej rozešleme pracovníkům a ti Vás sami kontaktují.

Naše telefonní číslo: 602 139 880

V případě zájmu Vám můžeme nabídnout návaznost jednotlivých služeb (kosmetika + kadeřník, masáž + kadeřník, lymfodrenáž + kosmetika apod.) a tím ušetření Vašeho času.

Pokud se potřebujete spojit přímo s některou z nás, můžete se nám ozvat na mobilní telefon:

  • Věra Vacíková
    odpovědná vedoucí, organizační zajištění, kosmetika, lymfodrenáže, vizážistika, vacupress, depilace, poradenství, aromaterapie, aromamasáže, kurzy - 602 139 880
  • Klára, Anička
    kadeřnické služby, péče o vlasy - 737 801 208

Kde nás najdete - Praha - Vinohrady

Naše adresa: Boleslavská 13, 130 00 Praha 3

Regenerační centrum "U Vrby" se nachází na rohu Boleslavské a Vinohradské ulice a je snadno dostupné městskou hromadnou dopravou. Od stanice metra Flora je vzdáleno cca 150m, od stanice tramvají č. 11,13 cca 50m a 10, 16 cca 150m. Autobus 175 a 136 cca 150m.

Napište nám


Aby z formuláře nebyla roboty odesílána nevyžádaná pošta, tzv. spam, je třeba odlišit roboty od normálních uživatelů. K tomu slouží následující políčko formuláře s jednoduchou otázkou. Vy odpověď jistě znáte, ale robot význam otázky nepochopí.


Vyplňte prosím všechny položky, označené hvězdičkou.

 >

© U vrby 2003 - 2024 | Grafika: Midasweb.eu | Webdesign: Webmasterova.cz